Skip to content

OFERTA

DJ +wodzirej

Jest to idealne rozwiązanie dla osób którzy uwielbiają dobrą zabawę. Jeśli Twoja impreza zostanie poprowadzona z wyczuciem i humorem, koniecznie zdecyduj się na wodzireja, który dzięki swojej charyzmie i znajomości wielu zabaw sprawi, że zarówno Twoi goście, jak i Ty będziecie zadowoleni.

Swoje bogate doświadczenie pozwala mi na dużo lepszy kontakt z gośćmi, jestem wodzirejem który wychodząc na środek sali wyciska z gości wszystkie siły a oni z chęcią biorą udział w wszelakiego rodzaju zabawach oraz konkursach.

Chcesz aby Twoja impreza była wspominana latami  ? Zdjęcia powodowały zazdrość wśród znajomych ?  Świetnie trafiłeś ponieważ prowadzimy imprezy z różnorodnymi gadżetami (maski, okulary, peruki, przebrania itd.)

iwona_krzysiek533

Dekoracja światłem:

Dekoracja sali światłem to nowoczesna technika oświetleniowa wykorzystująca światła LEDowe. . Światłem podświetlam ściany kolorystyka świateł LED daje szeroki wachlarz jeśli chodzi o kolorystykę. Z użyciem profesjonalnego sprzętu oświetleniowego każda sala będzie wyglądać wyjątkowo. Możliwości światła są nieograniczone, dlatego zaufaj profesjonalistom i pozwól sobie stworzyć spektakularne efekty. Efekt mojej dekoracji sali oświetleniem doceniają nawet najlepsi fotografowie, dzięki czemu wasze zdjęcia będą o wiele piękniejsze.

Dekoracja sali oświetleniem występuje jako niezależna usługa dla osób które cenią sobie piękny wystrój na sali weselnej a usługodawca DJ/kapela nie posiada jej w ofercie.

14257508_1007865999315198_1187053981712363551_o

Taniec w chmurach:

Chcesz aby  Wasz pierwszy taniec wprowadził w zachwyt gości, był efektowny oraz niezapomniany? Jeśli tak to świetnie trafiłeś ponieważ w naszej ofercie znajduje się oryginalny pomysł na podkreślenie tej wspaniałej chwili. Niesamowity efekt zapewni wytwornica ciężkiego dymu której kłęby obłoków stworzą niepowtarzalny nastrój oraz zapewnią swobodę parą które nie są mistrzami parkietu. Gęsty niski dym unosi się  maksymalnie do wysokości pasa, dzięki czemu doskonale ukrywa nawet większe potyczki. Natomiast już po kilku minutach na sali nie pozostawia ani śladu.

13691046_981819055253226_4090953485541415365_o

Karaoke :

Chcesz zapewnić gościom fantastyczną zabawę?  Przygotujemy dla Was wspaniałe karaoke! Dzięki niemu będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności wokalne i zmierzyć się z przyjaciółmi. Profesjonalna oprawa muzyczna i wysokiej klasy sprzęt zagwarantują wspaniałe efekty i świetną zabawę w gronie najbliższych, która będzie wspominana latami .

iwona_krzysiek638